Податкова інформує (22.11.2011)

Автор: Сергій Категорія: Податкова інформує Створено: Вівторок, 22 листопада 2011, 17:06

Платники податків у Мурованокуриловецькому районі з початку року сплатили до бюджетів всіх рівнів 21 млн. грн.

Виконання державою своїх соціальних гарантій перед громадянами напряму залежить від сталого наповнення бюджетів всіх рівнів.

Завдяки роботі податківців Мурованокуриловецького відділення Барської МДПІ та впровадженню нових методів роботи з “тіньовою” економікою за січень-жовтень 2011 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до Загального фонду Державного бюджету збільшилися. В цьому році вже мобілізовано 5,5 млн. грн. або 169% до відповідного періоду минулого року.

Завдяки налагодженій роботі податківців району до місцевого бюджету за січень-жовтень 2011 року зібрано 15,4 млн. грн.

Головним джерелом наповнення місцевого бюджету продовжує залишатися податок з доходів фізичних осіб та плата за землю.

Взагалі, за січень-жовтень 2011 року Мурованокуриловецьким відділенням Барської МДПІ забезпечено надходження в сумі 21 млн. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів.

Розуміючи, що досягти виконання поставлених перед службою завдань необхідно за умови зменшення податкового тиску на сумлінних платників податків, органи ДПС проводять заходи з підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи, руйнуванню схем ухилень і мінімізації податкових зобов’язань.

Контрольно-перевірочна робота була ефективною

Про результативність контрольно-перевірочної роботи Мурованокуриловецького відділення Барської МДПІ за умови використання ризикоорієнтованої системи на пресконференції з журналістами розповів керівник відділення Олександр Неселовський. Зокрема він сказав, що практика підтверджує дієвість ризикоорієнтованої системи відбору платників для перевірок, вона дає змогу вчасно виявити суб’єктів господарювання, які мають ризики щодо виконання податкових зобов’язань та зобов’язує не турбувати сумлінних платників, що не належать до груп ризику. Ефективність такого підходу засвідчили результати 4 планових документальних перевірок, за якими в січні-жовтні донараховано понад 200 тис. грн. та зменшено бюджетне відшкодування з ПДВ на 10 тис. грн.

Обговорюється спрощена система оподаткування

З питань спрощеної системи оподаткування за «круглим столом» зібрались представники спілки підприємців та працівники податкової служби району. Зі слів начальника відділення Олександра Неселовського, умови оподаткування для «спрощенців» не відповідають нинішнім реаліям розвитку економіки країни, і саме тому відпрацьовується нова концепція подальшого розвитку спрощеної системи оподаткування зі зручним для платників механізмом нарахування та адміністрування єдиного податку.

Передбачається, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності буде особливим механізмом справляння податків і зборів, який замінює сплату окремих податків і зборів, на сплату єдиного податку з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності. Юридична особа чи фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, та реєструється платником єдиного податку у порядку, визначеному нею.


  Мурованокуриловецьке відділення Барської МДПІ.

У вас немає прав для коментування