Куриловецький піп їздить на розбірки у сусідній район (відео)

Автор: Сергій Категорія: Різне Створено: Субота, 02 лютого 2019, 19:42

Куриловецький піп їздить на розбірки у сусідній район28 січня в селі Сонячне Могилів-Подільського району відбулись збори релігійної громади, які, майже, одноголосно проголосували за перехід парафії до ПЦУ.

Лише 4-ро селян було проти! Як і піп Василь із сином Андрієм, який керує МП в сусідньому Муровано Куриловецькому районі… Водночас, на збори громади в Сонячне приїхав мер Могилева Подільського Петро Петрович Бровко, якого після нищівної поразки на зборах у МП назвали «личным инициатором попытка насильственного перевода религиозной общины в так называемую ПЦУ…» Тепер МП області має ще одного серйозного опонента в особі Петра Бровка!

– Сьогодні їздили на збори в с. Сонячне Могилів Под. Району… І що цікаво, там нас зустрічає піп Василь із Мур-Куру із свої малим Андрієм та паном Пустоваловим… Ці троє хотіли спровокувати о. Сергія та кричали йому образливе «Сірожка»! А Петру Бровку малий Андрій Балан казав, що приводить його бити…, – повідомив місцевий мешканець Олександр. – Було гаряче, але перемога за Україною і помісною церквою. Бо вся громада перейшла в ПЦУ і тільки 4 було проти! Вже відомо, що тут буде правити службу капелан із в/ч з Могилева Подільського… А московські попи підібгали хвости і втекли у свій Мур-Кур… Бо де скандал там і піп Василь!

І вже у четвер громада села Снітків проголосувала 100% за перехід до ПЦУ! Це той самий Муровано Куриловецький район, де намісником піп Василь…

Хреновий тиждень у цього Василя…

Водночас, на сайті так званих «спж» з’явилась майже рейкова інформація про ці події в стилі «пропало фсьо…» Цитуємо: «Мэр Могилев-Подольского возглавил попытку захвата храма в Винницкой области…

После решения религиозной общины села Солнечное сохранить верность канонической Церкви, чиновники инициировали голосование среди жителей села за перевод храма в ПЦУ.

В понедельник, 28 января, в селе Солнечное Винницкой области (Могилев-Подольская епархия) состоялась попытка насильственного перевода религиозной общины в так называемую ПЦУ. Незаконные действия происходили по личной инициативе мэра города Могилев-Подольский Петра Бровко.

Несколькими днями ранее настоятель местного храма протоиерей Сергей Хавалиц провел собрание религиозной общины, на котором верующие подтвердили свою верность Украинской Православной Церкви и ее Предстоятелю Блаженнейшему Митрополиту Онуфрию.

После этого в селе появились объявления о готовящемся собрании села, в повестку которого был внесен только один вопрос – о переподчинении религиозной общины. 28 января в 13:00 в село приехали мэр Могилев-Подольского Петр Бровко и его заместитель Виталий Криган, которые прямо на улице, возле магазина неподалеку от храма, провели незаконное голосование.»

 

Джерело: 33kanal.com

У вас немає прав для коментування