5 років за гратами присудили шахраю

Автор: Сергій Категорія: Різне Створено: Середа, 21 лютого 2018, 13:04

5 років за гратами присудили шахраюЗа шахрайство та підбурювання до надання неправомірної вигоди правоохоронцю, житель Мурованих Курилівців найближчих 5 років проведе за гратами.

За принципової позиції державного обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Вінницької області, вироком Могилів-Подільського міськрайонного суду визнано винним мешканця смт. Муровані Курилівці у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України та призначено остаточне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Так, державним обвинуваченням доведено, що «спритний ділок» вчинив закінчений замах на шахрайство, з метою заволодіння майном потерпілого шляхом обману останнього та закінчений замах на підбурювання власника транспортного засобу до надання неправомірної вигоди в сумі 10 тис гривень керівнику одного з територіальних сервісних центрів регіонального сервісного центру МВС України у Вінницькій області, тобто службовій особі, яка займає відповідальне становище, за зняття з обліку транспортного засобу без участі власник та відповідного доручення.

 

За матеріалами vinbazar.com

У вас немає прав для коментування