Нову сміттєсортувальну лінію закрили майже одразу після відкриття

Автор: Сергій Категорія: Різне Створено: Вівторок, 05 вересня 2017, 20:33

Нову сміттєсортувальну лінію закрили майже одразу після відкриттяНе пройшло й місяця, як у Мурованих Курилівцях урочисто відкрили нову сміттєсортувальну лінію. Проте, її не запустили, а сміття продовжували возити на старе сміттєзвалище. І лише вчора лінія знову запрацювала. Про це Vlasno.info повідомив голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергій Ладан.

– Після відкриття лінії виникли певні нюанси. Тому її не запустили на повну потужність, – говорить він. – Проте, й зараз працюватиме вона лише тричі на тиждень. Адже такої великої кількості сміття, на яку вона розрахована, а це 20 тон, щодня неможливо знайти. Наразі завозиться лише вісім тон. Пізніше, коли будуть охоплені інші населені пункти та райони, сортуватимуть сміття щодня.

За словами Сергія Вікторовича, зараз сміття сортують шість працівників, хоча планувалось працевлаштування десяти працівників. Плюс два працівника — ті, що займаються вивезенням сміття. – Вирішили запустити лінію навіть не на повну потужність, щоб її обкатати, і щоб працівники набували досвід. Тим часом потрібно закрити багато питань і з технікою, і з майданчиками для збору сміття. А для цього необхідно підключати гранти, – продовжує очільник району. – Зараз у райцентрі немає сміттєвих контейнерів. Два рази на тиждень їздить машина та збирає відходи по вулицях згідно графіку. 

 

Джерело: vlasno.info 

У вас немає прав для коментування