Хотів написати ще деякі доповнення до вірша, але, здається, там і так все зрозуміло. Єдиного бажаю, роблячи свій вибір, міцно затуляйте вуха і широко відкривайте очі.
Темна ніч опустилась на землю. Промінь сонця за обрієм згас. Чорні тіні піднялись із бездни. Це напевно прийшов їхній час.
Закрутили лихі хороводи. Жертва з катом танцюють разом.З берегів розлились темні...
Сьогодні в Україні відзначають День Батька. Не офіційно, незвично, проте, напевно, це не зайве. А тому – звернення до батька і до самого себе.
Поговори із сином, говори. Допомагай знайти життя...
Байдужим і не байдужим,віруючимі невіруючим, заблукалим і лицемірним,і відвертим покидькам... “Прозріють ті - бажає хто прозріти.Ті осягнуть - у кого розум є…”